Fotoatvirukas. Grupinė nuotrauka. Rokiškio tunto XXVII jaunųjų skautų ir skaučių draugovės nariai prie savo iš sniego nulipdytos Gedimino (Vilniaus) pilies bokšto imitacijos su laiptais viduje. Leliūnai, XX a. 4 deš.

Make a reservation for a visit
Order a digital image of high quality
Museum Trakai History Museum
Fund main
Exhibit type fotoatvirukas 
Field fotografija, filokartija , istorija
Primary account number TIM GEK 32997/98
Inventory number TIM F 12244
Measurements aukštis x plotis – 13,9 × 8,9 cm
Materials fotografinis popierius 
Author(s)
Date XX a. 4 deš.
Location Leliūnai, Lietuva
Production date XX a. 4 deš.

Description

Exhibit description

Fotoatvirukas. Grupinė nuotrauka. Rokiškio tunto XXVII jaunųjų skautų ir skaučių draugovės nariai prie savo iš sniego nulipdytos Gedimino (Vilniaus) pilies bokšto imitacijos su laiptais viduje. Antrame plane – belapiai medžiai. K. Taliunevičiaus fotografija. Leliūnai, XX a. 4 deš.

Nugarėlę skersinė taškinė linija suskaido į laiško („COMMUNICATION“) ir gavėjo adreso („ADDRESS“) laukus. Adreso vietą žymi trys viengubos ir viena dviguba išilginės taškinės linijos. Nugarėlės apatinėje dalyje išspausdintas užrašas „J 10“; viršutinėje dalyje – užrašas „POST CARD / CARTE POSTALE“ (žemiau – dar viena išilginė taškinė linija). Laiško lauke pateikiamas juodu rašalu užrašytas nuotraukos aprašymas. Adreso lauko apatinės dalies kairėje pusėje – nutrintas užrašas violetiniu pieštuku.

Other titles

Main title

Title Language Type Date  
Fotoatvirukas. Grupinė nuotrauka. Rokiškio tunto XXVII jaunųjų skautų ir skaučių draugovės nariai prie savo iš sniego nulipdytos Gedimino (Vilniaus) pilies bokšto imitacijos su laiptais viduje. Leliūnai, XX a. 4 deš. more information...

Information about a publication / a document / a print

Turinys neužkrautas..

Information on inventory

Data author Aleksandras Krivošeinas