Fotoatvirukas. Grupinė nuotrauka. Rokiškio tunto XXVII jaunųjų skautų ir skaučių draugovės nariai prie savo iš sniego nulipdytos Gedimino (Vilniaus) pilies bokšto imitacijos su laiptais viduje. Leliūnai, XX a. 4 deš.

Rezervuoti vizito laiką
Užsakyti geros kokybės skaitmeninį vaizdą
Muziejus Trakų istorijos muziejus
Fondas pagrindinis
Eksponato tipas fotoatvirukas 
Sritys fotografija, filokartija , istorija
Pirminės apskaitos numeris TIM GEK 32997/98
Inventorinis numeris TIM F 12244
Matmenys aukštis x plotis – 13,9 × 8,9 cm
Medžiagos fotografinis popierius 
Autorius (-iai)
Sukūrimo data XX a. 4 deš.
Sukūrimo vieta Leliūnai, Lietuva
Pagaminimo data XX a. 4 deš.

Aprašymas

Eksponato aprašymas

Fotoatvirukas. Grupinė nuotrauka. Rokiškio tunto XXVII jaunųjų skautų ir skaučių draugovės nariai prie savo iš sniego nulipdytos Gedimino (Vilniaus) pilies bokšto imitacijos su laiptais viduje. Antrame plane – belapiai medžiai. K. Taliunevičiaus fotografija. Leliūnai, XX a. 4 deš.

Nugarėlę skersinė taškinė linija suskaido į laiško („COMMUNICATION“) ir gavėjo adreso („ADDRESS“) laukus. Adreso vietą žymi trys viengubos ir viena dviguba išilginės taškinės linijos. Nugarėlės apatinėje dalyje išspausdintas užrašas „J 10“; viršutinėje dalyje – užrašas „POST CARD / CARTE POSTALE“ (žemiau – dar viena išilginė taškinė linija). Laiško lauke pateikiamas juodu rašalu užrašytas nuotraukos aprašymas. Adreso lauko apatinės dalies kairėje pusėje – nutrintas užrašas violetiniu pieštuku.

Kiti pavadinimai

Pagrindinis pavadinimas

Pavadinimas Kalba Tipas Data  
Fotoatvirukas. Grupinė nuotrauka. Rokiškio tunto XXVII jaunųjų skautų ir skaučių draugovės nariai prie savo iš sniego nulipdytos Gedimino (Vilniaus) pilies bokšto imitacijos su laiptais viduje. Leliūnai, XX a. 4 deš. daugiau informacijos...

Leidinio / dokumento / spaudinio informacija

Turinys neužkrautas..

Informacija apie aprašą

Duomenis pateikė Aleksandras Krivošeinas